Konsultacje behawioralne

Konsultacje behawioralne

Twój pies sprawia problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić, np. nie potrafi grzecznie zostawać sam w domu, niszczy przedmioty w domu, jest agresywny w stosunku do ludzi lub psów, boi się ludzi, psów, fajerwerków lub czegokolwiek innego, skacze lub obszczekuje gości, nagle zmienił swoje zachowanie i nie wiesz dlaczego? Potrzebujesz indywidualnej pomocy wykraczającej poza szkolenie z zakresu posłuszeństwa? Konsultacje behawioralne to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Indywidualne spotkanie pomoże Ci również rozwiać wszelkie wątpliwości, gdy Wy i Wasz pies czekacie na pojawienie się w domu dziecka (i odwrotnie).

Trwające ok. 2h spotkanie odbywa się u Ciebie w domu, w obecności wszystkich domowników i ma na celu obserwację psa, zdiagnozowanie jego problemu oraz zaplanowanie procesu jego rozwiązania. Psie problemy wynikają najczęściej z ludzkich niedociągnięć. Razem znajdziemy rozwiązanie, Ty i Twoi bliscy wdrożycie je w życie, a ja będę pilnować, żeby Wasze relacje zostały naprawione.

Po spotkaniu konsultacyjnym pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym, a po 2-3 tygodniach odbywa się obowiązkowa wizyta kontrola (wliczona w koszt konsultacji), w trakcie której podsumujemy Wasze postępy i ustalimy, co dalej 🙂

Dodatkowe informacje:

Termin ustalany indywidualnie.

Koszt:

Jest zależny od wielu czynniku i każdej konkretnej sytuacji. W celu ustalenia ceny zapraszam do kontaktu mailowego: szkolenia@moki.com.pl

konsultacje bahawioralne Wrocław